Nasza oferta

Ofera firmy MultiTrade

Jako doświadczony w branży producent wyrobów w branży kamieniarskiej, staramy się każde zamówienie realizować pod kątem indywidualnych wymagań i potrzeb naszych Klientów.

Nasze realizacje możemy wykonać, wykorzystując do produkcji kamień granitowy, jak również piaskowiec, marmur, trawertyn, sjenit czy bazalt. Z chęcią doradzimy Państwu, jaki rodzaj budulca będzie najodpowiedniejszy do określonego zastosowania. Kamień granitowy polecamy szczególnie do elementów narażonych na silne oddziaływanie szkodliwych czynników atmosferycznych, idealnie sprawdza się także po wypolerowaniu jako ozdobne płyty okładzinowe. Dzięki niezwykłej trwałości, estetycznemu wyglądowi, dostępności dużych bloków oraz łatwości obróbki, coraz częściej Klienci zamawiają u nas produkty wykonane właśnie z kamienia granitowego.

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pełen wachlarz usług, zaczynając od projektu, poprzez dostarczenie, a kończąc na profesjonalnym montażu wszystkich oferowanych u nas produktów.

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat wykonuje zlecenia dla firm, a także dla klientów indywidualnych. Posiadamy niezbędne w tej branży doświadczenie, dzięki czemu cieszymy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Możemy pochwalić się także współpracą z największymi firmami budowlanymi w kraju oraz za granicą.

Oferujemy:

Elewacje kamienne:


Proponujemy Państwu profesjonalnie wykonane elewacje z surowca maturalnego. Kamień jest stylowym budulcem, który pozwala na harmonizację bryły budowli z otoczeniem i zachowanie estetycznego wyglądu na długie lata. Dzięki precyzji wykonania oraz dbałości o szczegóły wykonujemy elewacje kamienne, będące synonimem trwałości i długiej tradycji budowlanej. Właściwie dobrany, odpowiednio położony oraz zabezpieczony materiał zapewnia elewacjom kamiennym doskonałą izolację termiczną i funkcjonalność, a także podnosi wartość nieruchomości.

Fontanny z kamienia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu zapleczu technicznemu, nasza firma może zaoferować Państwu wykonanie nawet najbardziej skomplikowanej fontanny z kamienia. W trakcie działalności naszego przedsiębiorstwa udało nam się zrealizować wiele zleceń tego typu. Każde kolejne było dla nas pożyteczną nauką, z której wynieśliśmy wnioski umożliwiające nam połączenie tradycyjnego budulca z nowoczesnymi technologiami oraz innowacyjnym oświetleniem. Wieloletnia praktyka w obróbce naturalnego budulca, pozwala nam na stworzenie fontann z kamienia o wyjątkowych kształtach.

Krawężniki granitowe

Prezentujemy Państwu praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, niezbędne w każdej przestrzeni miejskiej. Dostępne w naszej ofercie krawężniki granitowe powstały na bazie naturalnego surowca o wyjątkowych właściwościach, odznaczającego się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych. Umożliwiamy także zamówienie krawężników granitowych o niestandardowych kształtach bądź wymiarach.

Płyty kamienne

Przedstawiamy Państwu wysokiej jakości wyroby kamienne, wykonane z wyjątkową dbałością o szczegóły. Do produkcji płyt kamiennych wykorzystujemy wyłącznie naturalne materiały odznaczające się doskonałymi parametrami oraz widocznymi walorami estetycznymi. Dostępne w naszej ofercie płyty kamienne idealnie sprawdzają się do wykładania nimi chodników, promenad, deptaków, jak też na ozdobne posadzki czy podłogi tarasowe.

Parapety z kamienia

Proponujemy wyroby kamieniarskie idealnie sprawdzające się do eleganckich wnętrz, jak i do uzupełnienia stylowej elewacji na zewnątrz obiektu. Udostępniamy także opcję zaprojektowania parapetów z kamienia pod indywidualne potrzeby Klienta. W takim wypadku przeprowadzamy szczegółowe konsultacje dotyczące kształtu, koloru oraz rodzaju materiału budowlanego. Parapety z kamienia są niezwykle estetycznym oraz bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, a dzięki gładkiej powierzchni łatwo je utrzymać w czystości.

Posadzki z kamienia

Prezentujemy Państwu wysokiej jakości, odporne na codzienną eksploatację i ścieranie, posadzki kamienne. Osobliwa struktura i charakterystyczna ziarnistość kamieni naturalnych z czasem staje się coraz bardziej wyraźna, dzięki czemu podłogi z wiekiem pięknieją i nabierają wyjątkowej szlachetności. Zastosowanie posadzek kamiennych staje się coraz bardziej popularne w biurowcach, budynkach przemysłowych, dworcach, urzędach, pasażach i galeriach handlowych, w budowlach zabytkowych i obiektach sakralnych.