Nasze realizacje

ofirmie

Jako doświadczony w branży kamieniarskiej producent udało nam się, w ciągu szeregu lat pracy, wykonać wiele interesujących projektów. Nasze realizacje to każdorazowo spektakularne połączenie tradycyjnego surowca jakim jest naturalny kamień granitowy, piaskowiec, itd., z nowoczesną techniką obróbki.

Wśród wielu naszych projektów znajdują się przepiękne aranżacje ogrodowe, gdzie w przestrzeń zieleni udało nam się idealnie wkomponować płyty kamienne oraz krawężniki granitowe, jednocześnie nie zakłócając harmonii danej przestrzeni i zachowując jej naturalność.

Do większych zadań należy stworzenie fontanny z kamienia, która jako ozdoba musi odznaczać się pięknym wyglądem oraz funkcjonalnością. Naszemu przedsiębiorstwu kilkakrotnie udało się sprostać temu wyzwaniu, tworząc obiekty spektakularne, zachwycające swoim wyglądem.

W ciągu wieloletniego doświadczenia wielokrotnie wykonywaliśmy zlecenia na elewacje kamienne, które miały na celu poprawę wyglądu obiektu bądź dopasowanie nowych elementów do zniszczonej części elewacji.

Drobniejsze prace, które udało nam się wykonać w ramach naszych realizacji to posadzki kamienne oraz parapety z kamienia naturalnego. Wykonywaliśmy je często w ramach odświeżenia obiektu bądź gruntownego remontu.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia wybranych realizacji. Klikając na poniższe linki zostaniecie przeniesieni do opisu oraz zdjęć wykonanych przez nas zleceń.

 


 

Joomla template by ByJoomla.com

Korzystanie z witryny oznacza zgode na wykorzystywanie plików cokie, z których niektóre moga byc juz zapisane w folderze przegladarki.

Więcej informacji na ten temat można znależć Tutaj.